Messitarvikud

Köiega või tagasikeriva lindiga piirdepostid on abiks, kui on vaja eraldada alasid, piirata külastajate liikumist või ohjata inimeste järjekorras seismist.

Iseseisvad infostendid ja reklaamalused kuluvad marjaks ära äriruumides, näidistesaalides ning messidel passiivseks infojagamiseks. Neid on lihtne vajadusel paigaldada, eemaldada või liigutada ühest kohast teise. Statsionaarsem infostendi lahendus on seinale kinnitatav kapp / teadetetahvel. Teadetetahvleid on erinevate ukselahendustega, lukustatavaid, IP klassiga välitingimustesse sobivaid jne.

Harkjalg on käiguteele või käigutee kõrvale paigaldatav mobiilne infostend / välireklaamstend mis sobib hästi üldkasutatavatesse äriruumidesse ja kaubandusse.

Valguskastid kaubanduses – lihtsalt vahetatav graafika on saavutatud kas raamile silikoonservaga kinnituva kanga, snapframe raami või magnetkinnitusega esipaneeli abil.

Kaasaskantavad lipud (reklaamlipud, surfilipud, beachflag rannalipud) on osadest kohapeal kiirelt ja kergesti kokkupandavad lipud. Valikus mitmed erinevad kujud ja suurused ning ohtralt jalavariante. Trükime ka mastilippe (valikus lisaks tavakangale ja kauakestev lipukangas)

Pop up telk on väga kiiresti paigaldatav seintega või ilma seinteta telk / varjualune. Telgi katusele ja/või seintele saab trükkida firmagraafikat ja nii saab temast reklaamtelk või messitelk.

Rannatool – reguleeritava kõrgusega puidust lamamistool / päevitustool. Tooli istumisosa on valmistatud trükitud kangast. Kanga saab tellida oma kujundusega.

Messitarvikuid müüb Comdecor OÜ
Laki 26. 12915 Tallinn.
Kõiki tooteid vaata veebikataloogist esitlustarvikud.ee