Messitarvikud

Messidel, vastuvõttudel ja muudel üritustel kulub aegajalt ära pildistamise taustaks kasutatav modulaarne, lihtsalt teisaldatav fototaust. Külastajate liikumise või järjekorras seismise juhtimiseks või teatud alade piiramiseks on abiks lindi või köiega piirdepostid.

Infostendid ja reklaamalused kuluvad marjaks ära messiväljapanekute kõrvale passiivseks infojagamiseks.

Valguskastid kaubanduses – lihtsalt vahetatav graafika on saavutatud kas raamile silikoonservaga kinnituva kanga, snapframe raami või magnetkinnitusega esipaneeli abil.

Teadetetahvlid – lukustatavad, magnetpõhjaga teadetetahvlid avalikku ruumi ja õue. Mitmed mudelid ja erinevad turvaklassid.

Kaasaskantavad lipud (reklaamlipud, surfilipud, beachflag rannalipud) on osadest kohapeal kiirelt ja kergesti kokkupandavad lipud. Valikus mitmed erinevad kujud ja suurused ning ohtralt jalavariante. Trükime ka mastilippe (valikus lisaks tavakangale ja kauakestev lipukangas)

Pop up telk on väga kiiresti paigaldatav seintega või ilma seinteta telk / varjualune. Telgi katusele ja/või seintele saab trükkida firmagraafikat ja nii saab temast reklaamtelk või messitelk.

Messitarvikuid müüb Comdecor
Laki 26. 12915 Tallinn.
Kõiki tooteid vaata veebikataloogist
esitlustarvikud.ee