Messisein

Meie valikus on erinevad suured reklaam-, messi- ja fotoseinad. Tehnilistest lahendustest on saada traditsiooniline pop-up stend, uudne X10 truss, raamile venitatava stretch-kangaga T-Flex ja stendile tõmmatava tekstiil-sukaga S-Tube.

Pop up stendid

Pop up stendid on levinuimad messiseina mudelid. Sirge tekstiilkangaga pop-up sein on lihtsalt ja väga kiirelt paigaldatav – paigaldus või kokkupakkimine võtab aega 3 minutit. Ka graafikakanga vahetus on lihtne ja õnnestub mõne minutiga. Selliseid stende katab trükitud tekstiilkangas. Trükikvaliteet on messikasutuseks enam kui piisav.

Pop-up stend ja messilaud
Pop-up stend ja messilaud

Sarnase konstruktsiooniga on valmistatud ka mõned lõõtsana väikseks kokku käivad messilauad.

S-tube reklaamstendid

Venivale kangale trükitud S-Tube reklaamstendid –  erinevad fototaustad, riputatavad reklaamid ning väiksemad bännerid on konkurentsitult mugavaim lahendus kui teil on tarvis reisida või korduvalt stende kokku-lahti monteerida. Sobib kasutamiseks messil, üritustel, avalikus ruumis. Mõni toode ka kaubanduses. Lihtsalt lukustuv toruraam ja sukana peale tõmmatav kangas on kiirelt ja tööriistavabalt paigaldatavad, kaaluvad vähe ning ei võta pakitult ruumi. Voolava disainiga üleni kangaga kaetud stendid mõjuvad uudselt ja kaasaegselt.

S-Tube reklaamstend / fotosein
S-Tube fototaust
Trussist ehitatud messisein
Trussist ehitatud messisein

Truss-messiseinad

Truss on hea alternatiiv pop-up seinale. Truss on võimalusterohkem – seina võib teha liigendatult, lisada nurki, vajadusel teha läbikäiguava. Samuti ei ole truss-seina puhul, erinevalt pop-up seinast, määratud vaid paar kindlat võimalikku suurust. Seina paigaldamine on lihtne ja selleks pole vaja tööriistu. Lahti võetult võtab sein vähe ruumi. Mooduleid vahetades võib sellist messiseina muuta peaaegu lõpmatuseni.

Sellise seina graafika on trükitud kangale, mis võib olla paigaldatud ka seina mõlemale küljele. Püstiste postide külge saab kinnitada ka trükisehoidjaid, riiuleid, laudasid jm messitarvikuid. Vajadusel saab seinale kinnitada ka valgustid.

T-Flex messisein
T-Flex messisein

T-Flex stendid

Profiilsüsteemist tellimise alusel valmistatud T-Flex reklaamseinad, riputatavad kuubikud, tornid, fotolõuendid, vaheseinad jmt sobivad kasutamiseks büroos, kaubanduses, avalikus ruumis ja messil. Digitaalselt trükitud, silikoonäärisega profiilile kinnituv kangas katab pea kogu konstruktsiooni ja jätab stendist puhta ja minimalistliku mulje.

Trükitud kangas

Kõikidel seintel kasutatakse suureformaadilises digitrükis trükitud kangast. Kangas trükitakse tervisele kahjutute veepõhiste sublimatsioonvärvidega ja omab B1 tulekindlussertifikaati.