Messilaud ja trükisehoidja

Messi- / esitluslaud

Messilaudasid on saadaval väga erinevaid. Lihtsaim ja mugavaim kasutada on tekstiilkangaga pop-up messilaud. Selline laud on vastupidav ja piisavalt kerge, nii, et teda on lihtne õlakotiga kaasas kanda.

Messilaud ja rollup messireklaam
Messilaud ja rollup messireklaam

Teine variant on plastik-tahvlitest kokku volditav esitluslaud. See on kerge, aga transpordiasendis on laud suurem, seega on kandekotti ebamugavam kaasas kanda. Sellest hoolimata on see esitluslaud vastupidav ja sobib hästi lisaks esitlustele ka degustatsioonideks.

Esitluslaud degustatsioonile
Esitluslaud degustatsioonile

Kõik messi- ja esitluslauad.

Kolmas variant on uudne ja pilkupüüdev trussist messilett. Selle laua / leti mõõdud saab valida 10 cm täpsusega. Konstruktsiooni kokkupanek on lihtne, kuigi mitte nii lihtne, kui eelnevalt kirjeldatud laudadel. Samuti võib hiljem teha lego-laadsetest trussidest midagi täiesti teistsugust.

Messilett / esitluslett
Messilett / esitluslett

Trükisehoidja

Erinevate trükiste, kataloogide jmt. jagamine on messide üks lahutamatu osa. Seepärast võiks igas messistendis olla vähemalt mõni trükisehoidja. Meie valikus on tavalised ilma ratasteta, ratastega ja kokkulapitavad-kaasaskantavad trükisehoidjad.

Seisev trükisehoidja
Seisev trükisehoidja