Messireklaam

Roll-up stend

Roll up on mugav ja kiiresti paigaldatav reklaamilahendus. Paigaldamine ja kokkupakkimine on lihtne ja käib umbes poole minutiga.

Enimmüüdud roll up stendid
Enimmüüdud roll up stendid

Klassikaline roll up on oma välimuse säilitanud selle reklaamstendi tüübi väljamõtlemisest alates. Tänapäeval toodetakse stendi erinevates kujudes, kaaludes ja mõõtmetes. On olemas isegi edeva välimusega roll up stend, millel saab lihtsalt vahetatava kassetiga graafikakanga asendada.

Paraku on konkurents rolluppide turul karm ning hinna optimeerimiseks tehakse kõvasti tööd. See mõjub kohati ka toote kvaliteedile. Valiku tegemiseks vaata kuidas valida parim roll up stend.

Rippuv messireklaam

Eemalt silmapaistmiseks on messidel hea kasutada kõrgeid reklaame. Üks võimalus selleks on rippuv erikujuline messireklaam, milleks sobib näiteks alumiiniumraamil ruudu, ristküliku või kolmnurga kujulised rippuvad reklaamid.

Rippuv messireklaam
Rippuv messireklaam

Sarnase raami peale saab teha ka vahetatava trükitud kangaga reklaamkuubiku, millest sisemise LED valguse lisamisel saab šikk valgusreklaam, mille võib riputada lakke, asetada põrandale või lauale.

Reklaamtorn

Teine võimalus on kasutada kõrget reklaamobjekti – näiteks torni. Torni ehitamiseks sobib hästi X10 truss, mis on lihtsalt teisaldatav ja laiendatav modulaarne messiehitus. Ta on kerge, ladustatult võtab vähe ruumi ja paigaldamiseks pole vaja tööriistu. Selline trusskonstruktsioon on silmatorkav lahendus messile, kauplusesse ja näitusele.

Messiehitus - reklaamtorn
Messiehitus – reklaamtorn

Täispuhutav reklaam

Suuremõõtmeline täispuhutav reklaampost / pülon on samuti hea reklaamobjekt messile. Sellist objekti saab kasutada ka välitingimustes. Kaasaegsed täispuhutavad reklaamid ei vaja enam pidevalt töötavad kompressorit ning on seetõttu vaiksed.

Täispuhutav reklaam
Täispuhutav reklaam