Messitarvikud

Kaasaskantavad lipud (reklaamlipud, surfilipud, beachflag rannalipud) on osadest kohapeal kiirelt ja kergesti kokkupandavad lipud. Valikus mitmed erinevad kujud ja suurused ning ohtralt jalavariante. Trükime ka mastilippe (valikus lisaks tavakangale ja kauakestev lipukangas)

Pop-up telk on väga kiiresti paigaldatav seintega või ilma seinteta telk / varjualune. Telgi katusele ja/või seintele saab trükkida firmagraafikat ja nii saab temast reklaamtelk.

Täispuhutavad reklaamid on kiiresti paigaldatavad, suuremõõtmelised reklaamid (postid, väravad, pallid, suured telgid jne). Nüüd on täispuhutavad reklaamid õhukindlad – ei ole vaja pidevalt puhuvat kompressorit!

Infostendid ja infoalused kuluvad marjaks ära messiväljapanekute kõrvale passiivseks infojagamiseks.

Roll-up on lihtsalt ja ülikiirelt paigaldatav reklaamstend. Võimalik on valida mudeleid erinevateks rakendusteks (laius, kaal jmt eripärad).

Lihtsalt vahetava graafikaga valguskastid – konstruktsioon võimaldab lihtsat graafikavahetust olgu tegu siis silikoonservaga raamile kinnituva kangas-valguskasti, snaplock raamiga FrameLed valguskasti või magnetkinnitusega esipaneeliga Magnetic valguskastiga. Vaata ka klassikaline valgusreklaam hoone fassaadil.

Messitarvikuid müüb Comdecor OÜ Laki 26. 12915 Tallinn. Kõiki tooteid vaata veebikataloogist esitlustarvikud.ee