Messisein

Pop-up stendid

Pop-up stendid on levinuimad messiseina mudelid. Sirge tekstiilkangaga pop-up sein on lihtsalt ja väga kiirelt paigaldatav – paigaldus või kokkupakkimine võtab aega 3 minutit. Ka graafikakanga vahetus on lihtne ja õnnestub mõne minutiga. Selliseid reklaamstende katab trükitud tekstiilkangas. Trükikvaliteet on messikasutuseks enam kui piisav.

Pop-up stend ja messilaud

Pop-up stend ja messilaud

Sarnase konstruktsiooniga on valmistatud ka mõned lõõtsana väikseks kokku käivad messilauad.

Trussist ehitatud messisein

Trussist ehitatud messisein

Truss-messisein

Truss messisein on hea alternatiiv pop-up seinale. Truss on võimalusterohkem – seina võib teha liigendatult, lisada nurki, vajadusel teha läbikäiguava. Samuti ei ole truss-seina puhul, erinevalt pop-up seinast, määratud vaid paar kindlat võimalikku suurust. Seina paigaldamine on lihtne ja selleks pole vaja tööriistu. Lahti võetult võtab sein vähe ruumi. Mooduleid vahetades võib sellist messiseina muuta peaaegu lõpmatuseni.

Sellise seina graafika on trükitud kangale, mis võib olla paigaldatud ka seina mõlemale küljele. Püstiste postide külge saab kinnitada ka trükisehoidjaid, riiuleid, laudasid jm messitarvikuid. Vajadusel saab seinale kinnitada ka valgustid.