Messireklaam

Messil on tihti vaja näidata erinevaid reklaame. Selleks sobivad näiteks roll-up stend ja bännerstend.

Roll-up stend

Roll-up reklaam on mugav ja kiiresti paigaldatav reklaamilahendus. Paigaldamine ja kokkupakkimine on lihtne ja käib umbes poole minutiga. Stendi on lihtne kaasas kanda, sest reeglina tuleb ta koos kandekotiga.

Vajadusel saab stendile osta ka valgusti.

Rollupid

Rollupid

Bännerstend

Bännerstendi paigaldamine võtab veidi rohkem aega, kui roll-up stendi paigaldamine. Samas messil ei oma see erilist tähtsust. See stend on ka sama kerge või isegi kergem, kui roll-up. kanga vahetus on lihtsam ja vajadusel saab seda messil isegi ise teha. Graafikakangas võib olla digitrükis tekstiilkangas või pehme plastikkangas (sarnane roll-upi kangale).

Bännerstendid

Bännerstendid

Rippuv messireklaam

Eemalt silmapaistmiseks on messidel hea kasutada kõrgeid reklaame. Üks võimalus on rippuv messireklaam, milleks sobib näiteks alumiiniumraamile pingutatud tekstiilkangaga reklaanmkuubik. Sellist võib toota ka seest valgustatud versioonina.

Rippuv messireklaam

Rippuv messireklaam

Reklaamtorn

Teine võimalus on kasutada kõrget reklaamobjekti – näiteks torni. Torni ehitamiseks sobib hästi X10 truss, mis on lihtsalt teisaldatav ja laiendatav modulaarne messiehitus. Ta on kerge, ladustatult võtab vähe ruumi ja paigaldamiseks pole vaja tööriistu. Reklaamtruss on silmatorkav lahendus messile, kauplusesse, näitusele või viis valmistada pildistamistaustaks fotosein.

Messireklaam reklaamtorn

Messireklaam reklaamtorn